FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Grupy
Galerie
Rejestracja
Profil
Zaloguj
Forum GKS Błękitni Główczyce Strona Główna
->
Terminarz
Napisz odpowiedź
Użytkownik
Temat
Treść wiadomości
Emotikony
Więcej Ikon
Kolor:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańćzowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Rozmiar:
Minimalny
Mały
Normalny
Duży
Ogromny
Zamknij Tagi
Opcje
HTML:
TAK
BBCode
:
TAK
Uśmieszki:
TAK
Wyłącz HTML w tym poście
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Kod potwierdzający: *
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Skocz do:
Wybierz forum
Błękitni Główczyce
----------------
Seniorzy
Juniorzy
O klubie
O stronie
Multimedia
Słupska Klasa Okręgowa
----------------
Wyniki
Terminarz
Inne
Różne
----------------
Inne ligi
Hyde Park
Ogłoszenia
Regulamin
Chat - dyskusje online
Przegląd tematu
Autor
Wiadomość
kryzef
Wysłany: Pon 16:11, 02 Paź 2006
Temat postu: Terminarz na sezon 2006/07 jesień
Kolejka 1 - 12 sierpnia
GKS Pęplino 5-1 Błękitni Główczyce
Iskra Dretyń 6-0 Sparta Sycewice
Pogoń Lębork 4-0 Kaszubia Studzienice
Start Miastko 1-2 MKS Debrzno
Leśnik Cewice 2-4 Piast Człuchów
Koral Dębnica 5-2 Gryf 95 Słupsk
Dąb Kusowo 2-1 Czarni Bruskowo Wielkie
Polonez Bobrowniki 5-0 Start Łeba
Kolejka 2 - 15 sierpnia
Błękitni Główczyce 2-3 Start Łeba
Czarni Bruskowo Wielkie 0-3 Polonez Bobrowniki
Gryf 95 Słupsk 14-1 Dąb Kusowo
Piast Człuchów 2-3 Koral Dębnica
MKS Debrzno 3-1 Leśnik Cewice
Kaszubia Studzienice 2-1 Start Miastko
Sparta Sycewice 2-1 Pogoń Lębork
mecz w Lęborku
GKS Pęplino 7-2 Iskra Dretyń
Kolejka 3 - 19-20 sierpnia
Iskra Dretyń 2-0 Błękitni Główczyce
Pogoń Lębork 1-2 GKS Pęplino
Start Miastko 1-3 Sparta Sycewice
Leśnik Cewice 3-1 Kaszubia Studzienice
Koral Dębnica 3-2 MKS Debrzno
Dąb Kusowo 3-1 Piast Człuchów
Polonez Bobrowniki 6-0 Gryf 95 Słupsk
Start Łeba 5-0 Czarni Bruskowo Wielkie
Kolejka 4 - 26-27 sierpnia
Błękitni Główczyce 1-1 Czarni Bruskowo Wielkie
Gryf 95 Słupsk 5-1 Start Łeba
Piast Człuchów 1-3 Polonez Bobrowniki
MKS Debrzno 3-3 Dąb Kusowo
Kaszubia Studzienice 1-3 Koral Dębnica
Sparta Sycewice 0-4 Leśnik Cewice
mecz rozegrano na boisku w Kobylnicy Słupskiej
GKS Pęplino 5-1 Start Miastko
Iskra Dretyń 2-1 Pogoń Lębork
Kolejka 5 - 2-3 września
Pogoń Lębork 2-2 Błękitni Główczyce
Start Miastko 0-3 Iskra Dretyń
Leśnik Cewice 0-4 GKS Pęplino
Koral Dębnica 3-4 Sparta Sycewice
Dąb Kusowo 6-3 Kaszubia Studzienice
Polonez Bobrowniki 3-0 MKS Debrzno
Start Łeba 9-1 Piast Człuchów
Czarni Bruskowo Wielkie 0-2 Gryf 95 Słupsk 2 września
Kolejka 6 - 9-10 września
Błękitni Główczyce 0-4 Gryf 95 Słupsk
Piast Człuchów 0-4 Czarni Bruskowo Wielkie
MKS Debrzno 2-2 Start Łeba
Kaszubia Studzienice 0-9 Polonez Bobrowniki
Sparta Sycewice 1-1 Dąb Kusowo
GKS Pęplino 1-1 Koral Dębnica
Iskra Dretyń 4-2 Leśnik Cewice
Pogoń Lębork 1-1 Start Miastko
Kolejka 7 - 16-17 września
Start Miastko 3-1 Błękitni Główczyce
Leśnik Cewice 1-4 Pogoń Lębork
Koral Dębnica 2-1 Iskra Dretyń
Dąb Kusowo 1-1 GKS Pęplino
Polonez Bobrowniki 5-1 Sparta Sycewice
Start Łeba 2-0 Kaszubia Studzienice
Czarni Bruskowo Wielkie 2-2 MKS Debrzno 16 września, 17:00
Gryf 95 Słupsk 3-0 Piast Człuchów 16 września, 17:00
Kolejka 8 - 23-24 września
Błękitni Główczyce 4-0 Piast Człuchów
MKS Debrzno 0-4 Gryf 95 Słupsk
Kaszubia Studzienice 2-0 Czarni Bruskowo Wielkie
Sparta Sycewice 6-2 Start Łeba
mecz w Kobylnicy
GKS Pęplino 1-1 Polonez Bobrowniki
Iskra Dretyń 4-3 Dąb Kusowo
Pogoń Lębork 4-2 Koral Dębnica
Start Miastko 1-3 Leśnik Cewice
Kolejka 9 - 30 września-1 października
Leśnik Cewice 0-3 Błękitni Główczyce
Koral Dębnica 7-0 Start Miastko
Dąb Kusowo 4-2 Pogoń Lębork
Polonez Bobrowniki 8-1 Iskra Dretyń
Start Łeba 0-3 GKS Pęplino
Czarni Bruskowo Wielkie 4-3 Sparta Sycewice
Gryf 95 Słupsk 4-0 Kaszubia Studzienice
Piast Człuchów 0-3 MKS Debrzno
Kolejka 10 - 7-8 października
Błękitni Główczyce - MKS Debrzno
Kaszubia Studzienice - Piast Człuchów
Sparta Sycewice - Gryf 95 Słupsk
GKS Pęplino - Czarni Bruskowo Wielkie
Iskra Dretyń - Start Łeba
Pogoń Lębork - Polonez Bobrowniki
Start Miastko - Dąb Kusowo
Leśnik Cewice - Koral Dębnica
Kolejka 11 - 14-15 października
Koral Dębnica - Błękitni Główczyce
Dąb Kusowo - Leśnik Cewice
Polonez Bobrowniki - Start Miastko
Start Łeba - Pogoń Lębork
Czarni Bruskowo Wielkie - Iskra Dretyń
Gryf 95 Słupsk - GKS Pęplino
Piast Człuchów - Sparta Sycewice
MKS Debrzno - Kaszubia Studzienice
Kolejka 12 - 21-22 października
Błękitni Główczyce - Kaszubia Studzienice
Sparta Sycewice - MKS Debrzno
GKS Pęplino - Piast Człuchów
Iskra Dretyń - Gryf 95 Słupsk
Pogoń Lębork - Czarni Bruskowo Wielkie
Start Miastko - Start Łeba
Leśnik Cewice - Polonez Bobrowniki
Koral Dębnica - Dąb Kusowo
Kolejka 13 - 28-29 października
Dąb Kusowo - Błękitni Główczyce
Polonez Bobrowniki - Koral Dębnica
Start Łeba - Leśnik Cewice
Czarni Bruskowo Wielkie - Start Miastko
Gryf 95 Słupsk - Pogoń Lębork
Piast Człuchów - Iskra Dretyń
MKS Debrzno - GKS Pęplino
Kaszubia Studzienice - Sparta Sycewice
Kolejka 14 - 4-5 listopada
Błękitni Główczyce - Sparta Sycewice
GKS Pęplino - Kaszubia Studzienice
Iskra Dretyń - MKS Debrzno
Pogoń Lębork - Piast Człuchów
Start Miastko - Gryf 95 Słupsk
Leśnik Cewice - Czarni Bruskowo Wielkie
Koral Dębnica - Start Łeba
Dąb Kusowo - Polonez Bobrowniki
Kolejka 15 - 11-12 listopada
Polonez Bobrowniki - Błękitni Główczyce
Start Łeba - Dąb Kusowo
Czarni Bruskowo Wielkie - Koral Dębnica
Gryf 95 Słupsk - Leśnik Cewice
Piast Człuchów - Start Miastko
MKS Debrzno - Pogoń Lębork
Kaszubia Studzienice - Iskra Dretyń
Sparta Sycewice - GKS Pęplino
fora.pl
- załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by
phpBB
© 2001, 2005 phpBB Group
gBlue v1.3 // Theme created by
Sopel
&
Programosy
Regulamin